Prekių nėra
Padidinti AK-1004-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.24 kg |
| Gross weight | 2.38 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1004-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' fixed shelf 1U/483x300mm, max load capacity up to 25kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 136.00 g |
| Palette Qty | 225 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Producer | Lanberg |