Prekių nėra
Padidinti AK-1010-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.24 kg |
| Gross weight | 2.57 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1010-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' fixed shelf 1U/483x700mm, max load capacity up to 15kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 329.00 g |
| Palette Qty | 389 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Producer | Lanberg |