Prekių nėra
Padidinti AK-1001-S 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.24 kg |
| Gross weight | 2.36 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1001-S |
| Gamintojo prekės serija | 19' fixed shelf 1U/486x270mm, max load capacity up to 120kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 124.00 g |
| Palette Qty | 423 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 51.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Producer | Lanberg |