Prekių nėra
Padidinti AK-1011-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.24 kg |
| Gross weight | 2.58 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1011-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' Sliding Shelf 1U/465x750mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 337.00 g |
| Palette Qty | 388 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 79.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 475.00 mm |
| Producer | Lanberg |