Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 6 mėn. |
| Net weight | 0.011 kg |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00003 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Producer | Teltonika |