Prekių nėra
Padidinti DN-91624S 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.444 kg |
| Gross weight | 1.55 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Category: CAT 6 Ports: 24 x RJ45 Retention strength: 7.7 kg Insertion force: 30N max |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-91624S |
| Gamintojo prekės serija | Patch Panel |
| Dydis | 48.2 x 4.4 x 10.9 cm |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.0038016 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.106 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 12.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.636 kg |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 368 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 512 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Producer | Digitus |