Prekių nėra
Padidinti | Spalva | Aqua |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.052 kg |
| Gross weight | 0.058 kg |
| Kitos savybės | Cable diameter 3 mm Cable type: I-VH 2G50/125µ Fiber diameter: 50/125µ Connector 1/2: LC/SC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DK-2532-03/3 |
| Gamintojo prekės serija | Patch cord |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0003072 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 5625 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 12 mm |
| Producer | Digitus |