Prekių nėra
Padidinti DK-2533-01/3 3
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.022 kg |
| Gross weight | 0.028 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DK-2533-01/3 |
| Gamintojo prekės serija | Fiber Optic Multimode Patch Cord |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000360375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 4795 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Producer | Digitus |