Prekių nėra
Padidinti 580-18360 3
| Neto svoris | 0.80 kg |
| Sąsaja | USB |
| Klaviatūra | Russsian |
| Garantija | 12 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | Qwerty |
| Bruto svoris | 0.90 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | with smart card reader |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB-813 |
| Skaitmenų klaviatūra | 10 digits |
| Gaminio tipas | Keyboard |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |