Prekių nėra
Padidinti GY41N91865 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 1.27 kg |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 482.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Producer | Lenovo |