Prekių nėra
Padidinti 580-AIWM_LT 3
| Suderinamumas | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Redhat / Ubuntu) Chrome and Android OS |
| Klaviatūros išdėstymas | EN/LT |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.865 kg |
| Gross weight | 1.035 kg |
| Gaminio spalva | Titan Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM7120W |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard and mouse |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | AAA |
| Mygtukų kiekis | Mouse buttons 7 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A-type |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.00481113 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 534 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 5.175 kg |
| Tare weight master carton | 0.508 kg |
| TI weight (kg) | 0.069 kg |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 285 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 515 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross width (mm) | 54 mm |
| Producer | Dell |