Prekių nėra
Padidinti RZ06-05550100-R3M1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.44 kg |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 512.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Producer | Razer |