Prekių nėra
Padidinti RZ03-05270800-R3M1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.136 kg |
| Gross weight | 1.716 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 717 g |
| Palette Qty | 315 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 483.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross width (mm) | 199.00 mm |
| Producer | Razer |