Prekių nėra
Padidinti 580-18366 3
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Paskirtis | PC/server |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Tipas | Smartcard keyboard |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.667 kg |
| Gross weight | 0.867 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Paviršiaus spalva | Monotone |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB813 |
| Pelė pridėta | No |
| Šviesos diodų indikatoriai | Taip |
| Įmontuotas ekranas | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Foninis apšvietimas | No |
| Vidinis | No |
| Pridėtų gaminių skaičius | 1 dalių |
| Reikalingas USB | Taip |
| Atrama riešui | No |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universal |
| Klaviatūros stilius | Straight |
| Klaviatūros formos faktorius | Standard |
| Klaviatūros integruoti įrenginiai | Smart card reader |
| Žaidimo leidimas | No |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00403155 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 480 mm |
| Net weight master carton | 8.67 kg |
| Tare weight master carton | 0.757 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Palette Qty | 380 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 465 mm |
| Gross height (mm) | 51 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Producer | Dell |