Prekių nėra
Padidinti 580-18366_LT 3
| Klaviatūros išdėstymas | EN/LT |
| Tipas | Smartcard keyboard |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.665 kg |
| Gross weight | 0.865 kg |
| Ryšio technologija | Wired |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.00369937 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 350 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Gross height master carton | 473 mm |
| Net weight master carton | 8.65 kg |
| Tare weight master carton | 0.746 kg |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 463 mm |
| Gross height (mm) | 47 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Producer | Dell |