Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.27 kg |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross width (mm) | 59.50 mm |
| Producer | Asus |