Prekių nėra
Padidinti RZ03-04980100-R3M1 3
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Tipas | Gaming keyboard |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.92 kg |
| Gross weight | 1.28 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Huntsman V3 Pro Tenkeyless |
| „Bluetooth“ | No |
| Belaidis ryšys | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Foninis apšvietimas | Razer Chroma RGB |
| Techniniai parametrai | Magnetic Firm Leatherette Wrist Rest N-key Rollover with Anti-ghosting |
| Perjungimo tipas | Analog Optical |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 61.00 g |
| PET | 300.00 g |
| Palette Qty | 305 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 402.00 mm |
| Producer | Razer |