Prekių nėra
Padidinti ID0019A 3
| Medžiaga | Silicon |
| Klaviatūros išdėstymas | DE |
| Tipas | Flexible keyboard |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.27 kg |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ID0019A |
| Gamintojo prekės serija | Flexible waterproof Keyboard USB + PS/2 |
| Belaidis ryšys | No |
| Ryšio technologija | Wired |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Palette Qty | 1669 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Producer | Logilink |