Prekių nėra
Padidinti BHR9522GL 3
| Tipas | Keyboard and folio case |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.59 kg |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Dėklo tipas | Keyboard and folio case |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pad 7/7 Pro Keyboard (US English) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1353 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Producer | Xiaomi |