Prekių nėra
Padidinti TL-SG1024DE 3
TP-LINK Switch TL-SG1024DE Web Managed, Rack Mountable, 1 Gbps (RJ-45) ports quantity 24
| Neto svoris | 1.49 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 1.817 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG1024DE |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Rack mountable |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 24 |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.008 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.327 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 311 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |