Prekių nėra
Padidinti TL-SG116 3
| Neto svoris | 0.15 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |