Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.10 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.24 kg |
| Kitos savybės | Enables four computers to share a single USB peripheral device. Simple port selection via pushbuttons, configuration utility, or Auto Switch function. Auto Switch Function - no need for print server. Buzzer indicates switching between computers |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | US421A |
| Gamintojo prekės serija | 4-Port USB 2.0 Peripheral Switch |
| 2 jungtis | 1 x USB Type A |
| 1 jungtis | 4 x USB Type B |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0 – 40˚C °C |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.14 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 104.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 79.60 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 22.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 141.00 g |
| Integruota baterija | No |