Prekių nėra
Padidinti CS22HF-AT 3
| Neto svoris | 0.26 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.36 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 6.65x8.24x2.52 cm |
| Kitos savybės | One KVM console controls two computers with USB and HDMI interface. Superior video quality – up to 1920 x 1080 @ 60 Hz / 1920 x 1200 @ 60 Hz. Console Ports: 1 x HDMI Female, 2 x USB Type A Femal. KVM Ports: 2 x HDMI Male, 2 x USB Type A Male |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS22HF |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB FHD HDMI Cable KVM Switch |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 50 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 - 80% RH, Non-Condensing % |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Plastikas (be PET) | 15.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.10 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 82.40 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 66.50 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 25.20 mm |
| Popierius/Kartonas | 85.00 g |
| Integruota baterija | No |