Prekių nėra
Padidinti VE901-AT-G 3
| Neto svoris | 0.16 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Raiška | 4096 x 2160 |
| Bruto svoris | 0.47 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 8.7 x 9.77 x 3 cm |
| Kitos savybės | HDBaseT Connectivity – extends a DisplayPort connection up to 70 meters via a single Cat 6a cable or ATEN 2L-2910 Cat 6 cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VE901 |
| Gamintojo prekės serija | DisplayPort HDBaseT-Lite Extender, 4K@40m, HDBaseT Class B |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 40 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 - 80% RH, Non-Condensing % |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 4.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.234 kg |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 2137 dalių |
| Plastikas (be PET) | 24.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.31 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 86.40 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 73.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 24.70 mm |
| Popierius/Kartonas | 284.00 g |
| Integruota baterija | No |