Prekių nėra
Padidinti KA7570-AX 3
| Neto svoris | 0.15 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | 1 x RJ-45 Female, 1 x USB Male, 1 x HDB-15 Male |
| Bruto svoris | 0.16 kg |
| Kitos savybės | Keyboard and mouse emulation - keeps your server functioning smoothly when it is disconnected from the switch's KVM port or relocated to different KVM port Lifetime firmware upgrades Superior video quality - supports resolution up to 1920 x 1200 (Reduced |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB VGA KVM Adapter |
| Palette Qty | 2556 dalių |
| Plastikas (be PET) | 2 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.000676 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.01 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 130 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 130 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 40 mm |
| Popierius/Kartonas | 8 g |
| Integruota baterija | No |