Prekių nėra
Padidinti 2L-7D02HDP 3
| Medžiaga | Housing: PVC |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Raiška | Max. 4096 x 2160 @60Hz |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Kitos savybės | Video Input: 1 x HDMI Male (Black) Video Output: 1 x DisplayPort Male (Black) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2L-7D02HDP |
| Gamintojo prekės serija | True 4K 1.8M HDMI to DisplayPort Cable |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 50 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 - 80% RH, Non-Condensing % |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 136.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 3125 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |