Prekių nėra
Padidinti CL5708M-ATA-AG 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 13.41 kg |
| Gross weight | 15.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Palette Qty | 65 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 689.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |