Prekių nėra
Padidinti CS1768-ATA-G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.84 kg |
| Gross weight | 4.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 485.60 g |
| Plastic (No PET) | 121.40 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 233.00 mm |
| Gross width (mm) | 131.00 mm |
| Producer | Aten |