Prekių nėra
Padidinti VP1920-AT-G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.36 kg |
| Gross weight | 2.86 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 437.20 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross width (mm) | 163.60 mm |
| Producer | Aten |