Prekių nėra
Padidinti SWM282000200 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.855 kg |
| Gross weight | 2.249 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0108108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.394 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 394 g |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 495 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 312 mm |
| Producer | Teltonika |