Prekių nėra
Padidinti CS84U-AT 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.77 kg |
| Gross weight | 1.102 kg |
| Kitos savybės | Superior video quality - 2048 x 1536 DDC2B. Computer selection via front panel pushbuttons, hotkeys, and mouse. Dual Interface - supports computers with PS/2 or USB keyboards and mice. Video DynaSync™ - Exclusive ATEN technology eliminates bootup display |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4-Port PS/2-USB VGA KVM Switch |
| Temperatūros ribos (T-T) | 0 - 50°C °C |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.00102564 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.332 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Net weight master carton | 8.5 kg |
| Tare weight master carton | 0.544 kg |
| Paper/Pasteboard | 245 g |
| Plastic (No PET) | 87 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 270 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 55.5 mm |
| Gross width (mm) | 88 mm |
| Producer | Aten |