Prekių nėra
Padidinti 2L-5202UP 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Kitos savybės | TO PC/Source Interface: HDB-15 Male USB A Type Male TO Switch Interface: KVM Port SPHD-15 Male |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 2L-5202UP |
| Gamintojo prekės serija | 1.8M USB KVM Cable with 3 in 1 SPHD and built-in PS/2 to USB converter |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 3125 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 9.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.20 mm |
| Gross width (mm) | 5.50 mm |
| Producer | Aten |