Prekių nėra
Padidinti DN-80114 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.224 kg |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Kitos savybės | Installation type: 10 inch, Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-80114 |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port Gigabit Ethernet Switch |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.3 u/ab/x |
| Dydžio formatas | Rackmountable |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 8 |
| Maitinimo tipas | Internal |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.0044415 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 12.5 kg |
| Tare weight master carton | 1.012 kg |
| Paper/Pasteboard | 23 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Palette Qty | 290 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross height (mm) | 235 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Digitus |