Prekių nėra
Padidinti SWM280000200 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.61 kg |
| Gross weight | 0.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Palette Qty | 949 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | Teltonika |