Prekių nėra
Padidinti DMS-108/E 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.42 kg |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 86.40 g |
| Plastic (No PET) | 21.60 g |
| Palette Qty | 637 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 96.00 mm |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Producer | D-Link |