Prekių nėra
Padidinti DGS-1010MP/E 3
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2 kg |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Gross weight | 3.25 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-1010MP |
| Gamintojo prekės serija | 10 Gigabit port Switch with PoE |
| Dydžio formatas | Desktop / Rackmount |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 1 |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| SFP prievadų skaičius | 1 |
| POE | 802.3at |
| Maitinimo per eternetą (PoE) prievadų kiekis | 8 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.01144 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.25 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 550 g |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Producer | D-Link |