Prekių nėra
Padidinti R-CH560-WHAPE4D-G-1 3
| Neto svoris | 7.20 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 8.00 kg |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Plastikas (be PET) | 200.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.08 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.80 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 520.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 300.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 510.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 600.00 g |
| Integruota baterija | No |