Prekių nėra
Padidinti FD-A-BRKT-003 3
| Suderinamumas | Define 7 Clear Tempered Glass Define 7 XL Dark Tempered Glass Define 7 XL Light Tempered Glass |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.051 kg |
| Gross weight | 0.211 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Converts a standard 120 mm fan slot to an HDD, SSD or pump mount Standard 105 x 105 mm screw holes fit almost any case with 120 mm fan support Compatible with all standard 2.5” or 3.5” SSD/HDD drives |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Universal Multibracket – Type A (2-pack) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000515328 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 130 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 3302 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 128 mm |
| Gross height (mm) | 33 mm |
| Gross width (mm) | 122 mm |
| Producer | Fractal Design |