Prekių nėra
Padidinti MAG FORGE 100M 3
| Medžiaga | Aluminum, SPCC Steel, Tempered Glass. |
| Tipas | Mid Tower |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.61 kg |
| Gross weight | 6.65 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A 1 x HD Audio 1 x Mic. Front:2 x 120 mm RGB LED Fan included. Rear:1 x 120 mm System Fan included |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAG FORGE 100M |
| Dydžio formatas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 3.5”: 2 (compatible with 2.5”) 2.5”:3 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.071288 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 790.00 g |
| Plastic (No PET) | 250 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 475 mm |
| Gross width (mm) | 268 mm |
| Producer | MSI |