Prekių nėra
Padidinti MAG FORGE 120A AIRFLOW 3
| Suderinamumas | ATX/Micro-ATX/Mini-ITX |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 6.00 kg |
| Gross weight | 6.96 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAG FORGE 120A AIRFLOW |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Šoninis langas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 412.00 mm |
| Gross height (mm) | 498.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Producer | MSI |