Prekių nėra
Padidinti MAG PANO M100R PZ 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 8.66 kg |
| Gross weight | 11.29 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MAG PANO M100R PZ |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | Micro ATX Tower |
| Išplėtimo lizdai | 5 |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1 x 2.5', 1 x 2.5'/3.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.63 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 630.00 g |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Producer | MSI |