Prekių nėra
Padidinti R-PF600XHD0B-JGEU 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.48 kg |
| Gross weight | 1.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 69.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Palette Qty | 161 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Producer | Deepcool |