Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.534 kg |
| Gross weight | 1.734 kg |
| Kitos savybės | HEXA 85+ series, FSP brand new 80 PLUS® bronze ATX PSU, featured with DC to DC module and +12V single-rail design, taken with full Japanese capacitors and quiet 120mm silent fan, built in with complete protections: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP and approved by |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HEXA 85+ PRO 450 |
| Vardinė galia | 450 W |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.004845 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 17.34 kg |
| Tare weight master carton | 1.201 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 240 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Producer | FSP |