CASE PSU ATX2.3 350W/XN050 XILENCE Padidinti
CASE PSU ATX2.3 350W/XN050 XILENCE
XN050 5
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
350 W | 200 - 240 V | PC | ATX | Fan diameter 120 mm