Power Supply|ADATA|XPG CORE REACTOR II|850 Watts|Efficiency 80 PLUS GOLD|COREREACTORII850G-WHCEU
COREREACTORII850G-WHCEU 5
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
850 W | 100 - 240 V | 80 PLUS certification 80 PLUS Gold | PC | ATX | Fan diameter 120 mm | Weight 1.6 kg | XPG CORE REACTOR II