Power Supply|LIAN LI|RB PSU|ATX|100 - 240 V|550 W|G9P.RB0550B.B000.EU Padidinti
Power Supply|LIAN LI|RB PSU|ATX|100 - 240 V|550 W|G9P.RB0550B.B000.EU
G9P.RB0550B.B000.EU 5
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
550 W | 100 - 240 V | 80 PLUS certification 80 PLUS Bronze | ATX | Fan diameter 135 mm | RB PSU