Power Supply|XILENCE|Performance C+ | XP750R6.2|XN430 Padidinti
Power Supply|XILENCE|Performance C+ | XP750R6.2|XN430
XN430 5
Prekių pristatymo būdai ir kaina
Apie prekę
750 W | 200 - 240 V | 80 PLUS certification 80 PLUS Gold | PC | ATX | Fan diameter 120 mm | Performance C+ | XP750R6.2