Prekių nėra
Padidinti DLBP114 BLACK 3
| Medžiaga | Polyester |
| Spalva | Black |
| Svoris | 0.45 kg |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.504 kg |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 13-14 col. |
| Kitos savybės | * Classic backpack with a streamlined silhouette and a hint of sport-attitude reduced in size to nicely accommodate a 14” laptop and smaller load* Integrated computer compartment provides under-cover storage for your laptop* Ergonomically designed shoulde |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DLBP114K |
| Atsparus vandeniui | No |
| Matmenys (P x Gx A) | 439 x 160 x 340 mm |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.009384 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.076 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 46 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Palette Qty | 92 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 460 mm |
| Producer | Case Logic |