Prekių nėra
Padidinti TSRS425 DARK SLATE 3
| Medžiaga | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Spalva | Dark Slate |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.27 kg |
| Gross weight | 5.70 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | N/A col. |
| Dėklo tipas | Checked luggage |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Subterra 2 |
| Matmenys (P x Gx A) | 350 x 420 x 680 mm |
| Gamintojo prekės serija | Checked Spinner |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.43 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1147.20 g |
| Plastic (No PET) | 286.80 g |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 700.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Producer | Thule |