Prekių nėra
Padidinti TESB5102 SOFT BLUE/DARKEST BLUE 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 197.00 g |
| Palette Qty | 973 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | Thule |